יובל דיין - יד ביד

Yuval Dayan

152 אלפי צפיות69

  בס"ד

  לחן: צביקה פיק
  מילים: בצלאל אלוני
  עיבוד והפקה מוסיקלית: יהל דורון
  מו"ל: צאן ברזל מוזיקה בע"מ

  לביצוע החדש בכל שירותי הסטרימינג: fanlink.to/YuvalYad

  אם המים גועשים
  וחייך כה קשים
  אל תיפול ברוחך
  בוא גלה את עצמך
  רק בך עוצמה רבה
  כמעיין המתגבר
  יד ביד הן שיר חוזר
  שתי עיניך ועיני
  הן הכוח עד בלי די
  הן האור באפלה
  יד ביד אם רק תיתן לי יד
  יד ביד נצעד את כל הדרך
  יד ביד אם רק תיתן לי יד
  יד אם רק תיתן
  יד ביד לאורך כל הדרך
  יד ביד אם רק תיתן לי יד
  יד ביד נצעד את כל הדרך
  יד ביד אם רק תיתן לי יד
  יד אם רק תיתן
  יד ביד לאורך כל הדרך
  יד ביד
  יד ביד לאוהבים
  אין תקווה לבודדים
  יד ביד לחיילים
  אל הבית שוב חוזרים
  שוב חוזרים
  יד ביד לנדכאים
  עצובי מבט תוהים
  אל האור במרחקים
  אל האור שבמרומים
  לתקווה בחלומות
  יד ביד אם רק תיתן לי יד
  יד ביד נצעד את כל הדרך
  יד ביד אם רק תיתן לי יד
  יד אם רק…  שירה: יובל דיין
  בס, גיטרות, עוד, ג'ומבוש ופסנתר: יהל דורון
  תופים: גלעד שמואלי
  כינורות, ויולה, צ'לו ועיבוד מיתרים: יועד ניר
  קולות: גל דן, יהל דורון
  תופים הוקלטו באולפני ברדו ע"י יונתן דנינו
  כל השאר הוקלט באולפן של גיא ויהל
  מיקס ומאסטרינג: יהל דורון


  מנכ"ל וניהול רפרטואר ארומה music: מיכל וייסברג
  מפיקה: סאלי וינר
  עיצוב גרפי: יוני לוי
  צילום: שי פרנקו
  איפור: גלית ורטהיים
  סטיילינג: אביב כפיר
  הפצה דיגיטלית: D-Music
  שיווק דיגיטלי: אביב לוסקי// Digistage
  יחסי ציבור: עופר מנחם Menachem.ofer@gmail.com 050-7286538
  להזמנת הופעות: שורה ראשונה 036535343

  ©&℗ א.מ הפקות מוסיקה בע"מ

  פורסם בתאריך 17 ימים לפני

  תגובות

  1. Ptao Tom

   מהמממתתתת ♥️🤍✨

  2. יד ביד

   ilproject.info/film/imh6ZIef3Muhr8U/wyd-w.html

  3. Talia Hosheysh

   🇮🇱🇮🇱👎👎👎🤮🤮🤮🤢🤢🇦🇪🇦🇪🇦🇪😘🤩😍🥰

  4. Cal Wizzarak

   ⛲🈴♒👕👖💸💸🎿🛶🎯🏆 אלוהים הוכיח את אהבתו אלינו באמצעות שליחת בנו ישוע המשיח, אשר מת וקם מן המתים כדי לתת לנו חיי נצח. הוא גם הבטיח לרפא את הגוף שלך. אם אתה מודה בפיך באדון ישוע ומאמין בלבך שאלוהים הקים אותו מהמתים אם אתה מתוודה בפה שלך באדון ישוע ומאמין בלבך שאלוהים הקים אותו מהמתים * * הוא ייתן לך חיי נצח * *(הביטו אל השמיים ושאלו אותו)*

   1. Ptao Tom

    שיר מושלם ❤❤❤❤💕💕💕💙💙💜💜💜

  5. L.Breitbart

   גדלתי על עופרה חזה ז"ל . הביצוע הזה מתעלה על הביצוע שלה❤️

  6. debbie kabesa

   אין לי מילים איזה מושלמתתתת💖🦄🦋🌈✨💫🌸🌺🌼🌻🍒🫐

  7. debbie kabesa

   מושלמתתת איזה קול יש לך

  8. רויטל אהרוני

   איזה קול ואיזה ביצוע מרגשת קול חודר לנשמה

  9. tomer harari

   פשוט כיף שיש לנו זמרת מדהימה כמוך 3>3>

  10. Emily An

   מהמממתתתת ♥️🤍✨

  11. serry ciok

   מהמממתתתת ♥️🤍✨

  12. Cassie

   מהמממתתתת ♥️🤍✨

  13. לינוי שבה זכריה

   מהמממת שאת!! תודה לה' על הזכות שיש לנו אותך!! 3>

  14. chasya nov

   את מושלמת!! שרופה עלייך!! מי ששמע את השיר יותר מ15 פעמים שייעלה לייק וואו איזה רגש! אין עלייך!! אחלה ביצוע!! פשוט מושלמת!!

  15. שמחה רבה

   שאננות שאננות קורונה: הבאים בתור הם הילדים עברנו את הגל הראשון, נעבור גם את הגל השני. זו הגישה שפחות או יותר מסכמת את אווירת שאננות הקורונה בקרב הציבור בישראל. נכון שגל ההתפרצות הנוכחי לא קיצוני כקודמיו, וגם החיסונים עדיין מעניקים הגנה, אבל כן ישנם דיווחים על עוד ערים שהופכות כתומות ואפילו אדומות, ולמרות זאת הציבור ממשיך להתנהל במעין אדישות. היחס השאנן וגלגולי העיניים אינם חדשים במחוזותינו. הם חלק ניכר מהטבע היהודי שלנו. אנחנו עם קשה-עורף, בעל כתפיים רחבות ועור של פיל, ומסוגלים לספוג עוד ועוד עד שנפעל לקראת שינוי מהותי. לכן ייקח זמן רב עד שנגיב נכון. גם מנכ"ל משרד הבריאות היוצא, מי שהיה מופקד על המאבק בקורונה בשנה האחרונה, אמר הבוקר בריאיון: "בשנים הקרובות נצטרך לחיות את חיינו בצל הקורונה". כלומר זו תהיה מחלה שתישאר איתנו. וטוב שכך. בעיניי, המכה הזאת תשמור עלינו שלא נתפרע ולא נתפרץ לכיוונים מיותרים. כך נוכל להיות קצת יותר צנועים מבעבר, ונלמד איך לשפר את היחסים הווירטואליים בינינו. אני חושב שאחרי שהנגיף הכה בגיל השלישי ואחריהם בגיל הבוגר, בקרוב יבוא תורו של הדור הצעיר. כאשר המכה תגיע אליהם הבעיה תחריף. ילדים ישבו בבית, רחוקים זה מזה, ילמדו ויתקשרו ביניהם דרך קווי האינטרנט - וזה בכלל לא פשוט לילדים בגיל ההתבגרות. אלה שינויים גדולים שישנו את סדרי החיים שלנו. נרגיש על בשרנו העבה עד כמה המצב לוחץ עלינו. הצעירים יתגברו איכשהו, הם רגילים להידבק למסכים, אבל האווירה הכוללת תעיק על כולנו. הכיוון הכללי של הטבע הוא לא לפגוע בילדים שלנו, חלילה. אלא הטבע פועל במגמה אחת: להביא את כל חלקיו - דומם, צומח, חי והאנושות שבתוכם - לקשר אינטגרלי יפה, להתחשבות הדדית, ליחס משלים. הטבע שואף לאזן בין ההתקרבות החיצונית שלנו להתקרבות הפנימית. כל עוד אנחנו רחוקים זה מזה רגשית, אז גם הביטוי החיצוני מותאם לכך. יותר אנשים מעדיפים לעבוד מהבית, חומקים מהשכנים ממול, מסכמים את יחסי העבודה שלהם עם הקולגות במייל וסמס. גם אם נפגשים פה ושם, אז מי מעז להתחבק? היחס החברתי החדש הזה הוא טוב. ההכרה שלנו מתחדדת, המודעות כלפי מי אנחנו הופכת צלולה ולא מסתתרת מאחורי מסכות מתייפייפות. זאת האמת לשעה זו, "פיזור לרשעים - טוב להם וטוב לעולם". ומיהם הרשעים? מי שעסוקים בעצמם, שמים את עצמם במרכז וטרודים אך ורק בעולמם. האגואיזם שגובר בנו הוא שמאיץ את הריחוק החברתי בינינו. מיום ליום אנחנו הופכים ערלי לב, וגם פגיעה בצעירים לא תזיז לנו משהו בפנים. אבל ממכה למכה, משכבת גיל אחת לשכבת גיל תחתיה, אנחנו נתרגל לרעיון של הטבע: לא קרבה פיזית נדרשת מאיתנו, אלא קרבה פנימית. לא ישיבה משותפת סביב שולחן אחד, כשבפנים לוהטת סלידה זה מזה, אלא ריחוק פיזי הממלא בתוכו הרגשה משותפת של לב אחד. אלה סימנים יפים של הדור האחרון: המרחב הרוחני מתקרב למרחב הגשמי, שניהם באים לנקודת השקה. זה לא יקרה בגל הנוכחי, ואני בספק אם בגל שאחריו. האטימות והעקשנות הישראלית לא יביאו אותנו במהרה לתובנה הזאת. אבל מכות הטבע בדרכן יעברו עלינו עוד ועוד, עד שנעצור ונשאל את השאלות הנכונות. עד שנקפיא מהלכים ונחשוב מה הלאה. מוקד השינוי יפתיע גם אותנו. פתאום נראה בחוש איך נקיטת פעולות מוכרות כמו עטיית מסכה, חיסון שלישי, תו ירוק משודרג וסגירת הפרצות בנתב"ג לא עוזרות לנו. הן עוזרות במקצת, אבל לא באמת בולמות את המגפה. וכך הכול יתנקז לתרופה האמיתית: בניית יחסים חדשים בינינו, פיתוח רצון חדש לעזרה הדדית.

   1. Cassie

    תותחית

  16. Good Music

   אחת ויחידה הזמרת מספר אחת בישראל 👉

  17. ורד אקריס

   מדהימה

  18. סחטן לייקים

   קאבר מהמםם!❤

  19. רותי קירחיש

   שיר מושלם ❤❤❤❤💕💕💕💙💙💜💜💜

  20. evyatar bernat

   מרגשת וכשרונית שפשוט מביאה טוב לעולם שלנו..תודה לאלוהים על שהעניק לה את הכשרון הזה..

  21. tali eliyahu

   עופרה חזה זכרונה לברכה שרה יותר יפה ומבצעת את השיר יותר טוב 😗😗😗😗😗😗

  22. מיקה גולן

   הכי מיוחדת שיש

  23. Naveh S.

   לייק מי שמאמין בבורא עולם!

  24. Dana Levi

   שאננות קורונה: הבאים בתור הם הילדים עברנו את הגל הראשון, נעבור גם את הגל השני. זו הגישה שפחות או יותר מסכמת את אווירת שאננות הקורונה בקרב הציבור בישראל. נכון שגל ההתפרצות הנוכחי לא קיצוני כקודמיו, וגם החיסונים עדיין מעניקים הגנה, אבל כן ישנם דיווחים על עוד ערים שהופכות כתומות ואפילו אדומות, ולמרות זאת הציבור ממשיך להתנהל במעין אדישות. היחס השאנן וגלגולי העיניים אינם חדשים במחוזותינו. הם חלק ניכר מהטבע היהודי שלנו. אנחנו עם קשה-עורף, בעל כתפיים רחבות ועור של פיל, ומסוגלים לספוג עוד ועוד עד שנפעל לקראת שינוי מהותי. לכן ייקח זמן רב עד שנגיב נכון. גם מנכ"ל משרד הבריאות היוצא, מי שהיה מופקד על המאבק בקורונה בשנה האחרונה, אמר הבוקר בריאיון: "בשנים הקרובות נצטרך לחיות את חיינו בצל הקורונה". כלומר זו תהיה מחלה שתישאר איתנו. וטוב שכך. בעיניי, המכה הזאת תשמור עלינו שלא נתפרע ולא נתפרץ לכיוונים מיותרים. כך נוכל להיות קצת יותר צנועים מבעבר, ונלמד איך לשפר את היחסים הווירטואליים בינינו. אני חושב שאחרי שהנגיף הכה בגיל השלישי ואחריהם בגיל הבוגר, בקרוב יבוא תורו של הדור הצעיר. כאשר המכה תגיע אליהם הבעיה תחריף. ילדים ישבו בבית, רחוקים זה מזה, ילמדו ויתקשרו ביניהם דרך קווי האינטרנט - וזה בכלל לא פשוט לילדים בגיל ההתבגרות. אלה שינויים גדולים שישנו את סדרי החיים שלנו. נרגיש על בשרנו העבה עד כמה המצב לוחץ עלינו. הצעירים יתגברו איכשהו, הם רגילים להידבק למסכים, אבל האווירה הכוללת תעיק על כולנו. הכיוון הכללי של הטבע הוא לא לפגוע בילדים שלנו, חלילה. אלא הטבע פועל במגמה אחת: להביא את כל חלקיו - דומם, צומח, חי והאנושות שבתוכם - לקשר אינטגרלי יפה, להתחשבות הדדית, ליחס משלים. הטבע שואף לאזן בין ההתקרבות החיצונית שלנו להתקרבות הפנימית. כל עוד אנחנו רחוקים זה מזה רגשית, אז גם הביטוי החיצוני מותאם לכך. יותר אנשים מעדיפים לעבוד מהבית, חומקים מהשכנים ממול, מסכמים את יחסי העבודה שלהם עם הקולגות במייל וסמס. גם אם נפגשים פה ושם, אז מי מעז להתחבק? היחס החברתי החדש הזה הוא טוב. ההכרה שלנו מתחדדת, המודעות כלפי מי אנחנו הופכת צלולה ולא מסתתרת מאחורי מסכות מתייפייפות. זאת האמת לשעה זו, "פיזור לרשעים - טוב להם וטוב לעולם". ומיהם הרשעים? מי שעסוקים בעצמם, שמים את עצמם במרכז וטרודים אך ורק בעולמם. האגואיזם שגובר בנו הוא שמאיץ את הריחוק החברתי בינינו. מיום ליום אנחנו הופכים ערלי לב, וגם פגיעה בצעירים לא תזיז לנו משהו בפנים. אבל ממכה למכה, משכבת גיל אחת לשכבת גיל תחתיה, אנחנו נתרגל לרעיון של הטבע: לא קרבה פיזית נדרשת מאיתנו, אלא קרבה פנימית. לא ישיבה משותפת סביב שולחן אחד, כשבפנים לוהטת סלידה זה מזה, אלא ריחוק פיזי הממלא בתוכו הרגשה משותפת של לב אחד. אלה סימנים יפים של הדור האחרון: המרחב הרוחני מתקרב למרחב הגשמי, שניהם באים לנקודת השקה. זה לא יקרה בגל הנוכחי, ואני בספק אם בגל שאחריו. האטימות והעקשנות הישראלית לא יביאו אותנו במהרה לתובנה הזאת. אבל מכות הטבע בדרכן יעברו עלינו עוד ועוד, עד שנעצור ונשאל את השאלות הנכונות. עד שנקפיא מהלכים ונחשוב מה הלאה. מוקד השינוי יפתיע גם אותנו. פתאום נראה בחוש איך נקיטת פעולות מוכרות כמו עטיית מסכה, חיסון שלישי, תו ירוק משודרג וסגירת הפרצות בנתב"ג לא עוזרות לנו. הן עוזרות במקצת, אבל לא באמת בולמות את המגפה. וכך הכול יתנקז לתרופה האמיתית: בניית יחסים חדשים בינינו, פיתוח רצון חדש לעזרה הדדית.

  25. אופירה ישראל

   מסכנה עופרה חזה כמה עיניים היו עליה כנראה שזה מה שהרג אותה

   1. bilij pdan

    מלאכית.

  26. Ranjit Das

   I dont understand what language is this

   1. Whgu ybnm

    ביצוע פרווה,מתאים לערב קריוקי

  27. מרים הלוי

   מהממת את קול של מלאכית

  28. galit prulo

   מהממת ❤🔥👌

  29. aharon

   תשכחו מכל מובלי המחאות שהכרתם ומה מה שהם מדקלמים לכם. תשכחו מכל מנהיגי ישראל שהכרתם. תשכחו מכל הקצינים ומפקדים שהכרתם. תשכחו מכל המושגים והתפיסות שגדלתם והאמנתם בהן. כי כל אלו אינם עוד באמת, ואין כאן עוד כלל דמוקרטיה ולא מדינה. כל מה שאתם רואים, שומעים זה הכל בחסות מאפיה מאוד רצינית ששולטת בכל מקום ובכל פינה. רק האזרחים הפשוטים, וחושפיי השחיתות, שהם נטולי כל אנטרס, רק הם יצליחו לשמור על ערנות וחשיבה ראלית כדי להבין מה הוא הסיפור האמיתי שכאן מתבשל מתחת לאף של כולנו. כל המחאות במשך השנים האחרונות היו בחסות המאפיה, כדי לתת לנו תחושה שיש כאן כאילו דמוקרטיה או מדינה וכך באותו אופן ובאותה השיטה דומה, כל הבחירות לממשלה היו במשך השנים כאן מזויפות. הכל משחק מכור שהתוצאה שלו הייתה ידועה מראש. וכך גם בכלל התקשורת כולה שהיא תעשיית שקר והונאה והסחת דעת אחת שלמה. מדינת ישראל איננה שייכת עוד לכלל האזרחים. מדינה ישראל היא ריבון ותאגיד של ארגון פשע אחד עצום!!! אנחנו, אזרחים- בני ערובה חיים תחת שקרים, מרמה, הפרת אמונים והמון ובדגש- באחיזת תעתועי עיניים!! אנו חיים בעולם תעתועים, שקרים, מניפולציות, תחבולות, עולם שכל המוסכמות שלו נשברו ואינם כלל עוד קיימים. הקורנה- היא חלק גדול ומרכזי מאחת התוכניות של ארגון הפשע העולמי. אין כלל מדובר במגיפה ולא מחלה. מדובר בתוכנית זדונית כדי לשנות סדרי עולם ולהפוך את האנושות למשהו בלתי אנושי. המטרה היא ליצור מקום של שליטה של טייקונים שהם כאן שולטים ומחלטים לגורל חיים ועל אופן החיים. אנחנו במלחמה. מלחמת עולם שלישית, מלחמה שונה בכל אופניה ותפיסותיו. הנשק של אותה המלחמה הוא בתעשיית הסייבר, הלוויינים והמדיה. בכך אנו נשלטים ובכך יצרו עולם שהפך להיות תלוי רק בהם. המלחמה הזאת התחילה לפני יותר מכשלושים שנה, היא החלה בשקט, גדלה והעצימה וכיום המטרה שלה יוצאת לאור. מדובר בתעשיית פשע של התאגדות בעלי אינטרסים ויכולות כלכלית שחברו ושולטים בכל הדרכים ובכל מקום בעולם. דרך- צבא מדינות, פוליטיקה מדינית, תרבות, תקשורת, טכנולוגיה, מדע וחלל. זאת היא מלחמת עולם שאיננה בין מדינה למדינה. זאת היא מלחמה של ארגון עולמי שחבר עם מספר של ראשי הממשלה שונים בעולם ולכלל תעשיות השונות בכלל העולם כגון- אומנות, תרבות, ספורט, הייטק, טכנולוגיה, צבא, פוליטיקה, מדע, כלכלה בנקים בורסות. כל אלו הם טייקונים שמרוב כסף הם כבר איבדו את עצמם ואת היכולת האנושית, ועל כן הם מתנהלים וחושבים ומדברים כבלתי אנושים וחפצים בשליטה שאיננה יודעת שובע. הם הצליחו בכסף שלהם לקנות את הכל ואת כולם ובכך ליצור שליטה גלובלית. ע"י כך הם שולטים בעולם, ולכן השפיות והריקמה האנושית התפוגגה. רבותי, אלו הן עובדות קשות. הם נשמעים כמו משהו קיצוני. אבל אי אפשר עוד להתכחש למציאות שמפעם לפעם רודפת אותנו ולא נראה סוף לעידן שיותר ויותר מחרסם בנו ולוקח מאיתנו את הריקמה האנושית וחופש האדם וחרותו. תתעוררו. חייבת כאן התעוררות אזרחית ולהשמיע זעקה אותנטית שתביא איתה משהו שונה אחר מכל פעם שידענו. זעקה שתשמע בכלל העולם ותחבור לכלל אזרחי העולם שגם הם מבינים זאת ויוצאים בעקבות נגד הממסד כאחד. חייבת התגייסות המונית, כמחתרת, ולהקים כאן מרי אזרחי ולעצור את הכל. אחרת החיים שלנו כאן הולכים להיגמר. אורי נחמן. m.facebook.com/story.php?story_fbid=5773748252666861&id=100000952299899

  30. עידו הרמן

   תותחית

   1. mijuo roui

    מה זה הדבר הזההההה😍😍 את פשוט נדירההההההה🤩🤩🤩🤩🤩

  31. Leyla Aliyeva

   What a beautiful song, it's like lullaby.♥️💋🌹 Reminds me another song,🥰😘 but I can't remember which one 😳🤔

   1. דן שלום

    Hand In Hand

  32. lior yunfh

   את שרה מושלם!!!!

  33. nahman doner

   שיר מהמם

  34. Omer Statya

   אימלאאאאא דייי דייי צמרמורת של החייםםם אין לי מילים לתאר מה אני מרגיש

  35. אביב מזמר

   מוכשרת

  36. Moadim

   *“Music, when soft voices die, vibrates in the memory !”* - Percy Bysshe Shelley

   1. lior yunfh

    וואו.

  37. yarden laniado

   מלאכית.

  38. נעה אשכנזי

   קאבר מושלםםםם😍 אוהבת אותך💗

   1. Emily An

    יש לך קול לא מהעולם הזה❤️😍

  39. ברכה ברכה

   פשוט קול אדיר !!! ביצוע מושלם אין על יובל דיין

  40. yossi

   ביצוע פרווה,מתאים לערב קריוקי

   1. אני

    לא קרוב בכלל למקור

  41. מוריה מלכה בודילובסקי

   מהממת שאת!!

  42. Bolia Fops

   מי אהב תשיר לייק

  43. נעה אשכנזי

   מה זה הדבר הזההההה😍😍 את פשוט נדירההההההה🤩🤩🤩🤩🤩

  44. mario luiz burda

   Wonderful thank you.

  45. ozidine

   וואי כל כך שמחתי שלא עשו מזה משהו איטי ו"רוחני"... אהבתי את הרענון:)

   1. Bolia Fops

    את מדהימה אי אפשר שלא להתרגש מקולך הכתיפתי ומצד שני מחוספס,תמשיכי להצליח ולתת לנו להנות

  46. Adir

   תוציאי שיר אחד לא יפה ככה נדע שאת אנושית .

  47. Jonathan Ratner

   וואו.

  48. א רועי

   יובל התאהבתי בך 🥺

  49. הללי וייס

   יש לך קול לא מהעולם הזה❤️😍

  50. הללי וייס

   איך שכחתי לכתוב תגובה? פשוט השראה ענקית בשבילי ואני מעריצה אותך מאוד♥️

  51. Banot Kadosh

   אליפות! תודה תודה תודה!💙💙💙

   1. Emily An

    מהממת ❤🔥👌

  52. sannio komi

   תעשי לי ליקקקק

  53. אלאדין2 מהמיק ובאלי קליק

   כאן לפני המיליונים🙂

  54. נטלי שמר

   לחצו על הלינק כדי לצפות באחד השירים הטובים שיצאו בזמן האחרון: ilproject.info/film/fmWmlnSDrtN716s/wyd-w.html

   1. Bolia Fops

    מי שמאמין בבורא עולם שיתן לייק

  55. שירהה נתן

   אין עלייך!!💓💓

  56. שלמה בן שושן

   היא מלאך לא רק הקול שלה .

   1. שלמה בן שושן

    @sannio komi היא באמת מהממת וצנועה צדיקה הילדה הזאת אני יודע ומרגיש זאת בנשמה .

   2. sannio komi

    מהממת מוכשרת שכמוך! איזו צניעות שיש בך איזה קול מדהים

  57. daniella labin

   את מדהימה אי אפשר שלא להתרגש מקולך הכתיפתי ומצד שני מחוספס,תמשיכי להצליח ולתת לנו להנות

  58. אלעד אברהם

   וואו מדהים לגמרי יובל דיין אלופה

  59. מושיקו חברון

   שיר יפה יובל דיין ❤❤❤❤❤🤣🤣

  60. חנה Hanna כהן

   בחורה מהממת ומוכשרת מאוד 👏🏼.

  61. Naomi Gil

   Me encantó 😍🇲🇽

  62. יובל גדליהו

   מדהימה

  63. henishai1

   🥲 כל כך נעים לשמוע אותך המילים מקבלים משמעות תודה

  64. Doron Sadka

   מדהים

  65. Hl Lh

   מושלם!!!!

  66. יצחק לונגדים

   קאבר לא קאבר. מחכים לשמוע אותך אחרי שלושת השבועות האלו. תודה לך ימלכה! קאבר לא קאבר. קול מרפא יש לך ;-)

  67. איילה וייל

   מהממת מוכשרת שכמוך! איזו צניעות שיש בך איזה קול מדהים

  68. Kerenavital Kashi

   וואוו עשית אותי לבכות.איזה קול, יובל,אני מעריצה שנים של עפרה חזה,אני לא צעירה. ריגשת אותי ממש,עשית אותי לבכות

  69. שולמית כספי

   השיר כל כך מתאים לקול שלך

  70. עמליה כהן

   מקסימה וכייף לשמוע אותך שרה...איזה מוסיקה ...

  71. אליהו רפאילוב המלך

   וואו אלופה

  72. mor Atiya

   מלאכית😍

  73. Bracha פלקר

   הכי נשירה יש!❤❤

  74. Bracha פלקר

   ואוו יפה לך

  75. Juhani Nokelainen

   I 🇫🇮 love Yuval 🇮🇱

  76. cauã tzadok

   יובל אני הרבה מעריץ שלך כאן מברזיל 🇧🇷🇮🇱❤️🎼

  77. תהילה חיים

   אהה...אז ככה נשמעות מלאכיות😍

  78. מלי פריזאט

   יובל דיין אני פשוט חולה עליךךךךךךךך🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰😘😘😘😘😘😘😘😘😍😍😍👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻😍

  79. יעל טומצ'נסקי

   את מהממת ☺❤

  80. דוד ארנביוב

   אלופה תוחית על שיר מאוד יפה שיר סוף הדרך שיר להיט כל פעם מפתיעה אותי מחדש בהצלחה בכל

  81. diego brainin

   יובל תעשי לי ילד! 😅

  82. ברכה לוי

   אימלה איזה שלמות ❤🥺😍

  83. ayala ben ari

   אין מהמם כזהה😍

  84. מירי ביטון

   זה בכלל אל השיר השני של רק ץחיך

  85. אירית צלר

   מלכה בצניעותך. וואו וואו מהממת❤

  86. Yossi Eliyahu

   איזה דמעות את מביאה עם הקול שלך זה פשוט מדהים כל פעם מחדש שיר כמו כפפה לקולך

  87. תהילה מוטהדה

   יובל מהממת אוהבת אותך ❤️ בזכותך גם קהל צעיר יחשפף למהממת לא פחות עופרה חזה ז״ל

  88. אופיר פלג

   פשוט הכי טובה שיש

  89. אופיר פלג

   מדהימה כרגיל

  90. אמירי - הערוץ הרשמי Amiri - Official channel

   יש לך קול מדהים, יחיד ומיוחד. בימים אלו אנחנו מציינים 16 להתנתקות. יצא שיר מיוחד לזכר יישובי גוש קטיף: חפשו בערוץ שלי "כל הגוש הזה".

  91. שלום סוויסה

   תיראי,יש לך קול מיוחד.הביצוע יפהפה,מרגש.ממש.אבל,אין ולא יהיה קול כמו של עפרה חזה ז"ל וביצןע כמו של עפרה.חובה חומר.עפרה חזה הזמרת עם הקול הכי יפה וצלול בעולם.

  92. רותי שטאשווילי

   מהמממתתתת ♥️🤍✨

  93. ana farias

   Linda canção ❤️😍❤️😍❤️

  94. גנור עטיה

   יובל את שרה מעלףףףףףףףףףףף❤

  95. Natan

   איזה מדהימה ❤️❤️

  96. Elazar Rosenberg

   יפה שלנו!!💖💖💖💖

  97. עדי נעים

   היי אשמח עם למישהו/י יש מושג איך אפשר להשיג את יובל דיין טלפונית..אני רוצה לעשות הפתעה לבת שלי

   1. הדר

    תלחצי על החץ ליד שם השיר ויופיע פירוט של כל האמרגנים והצוות המוזיקלי והכי בסוף יש מספר טלפון של יחסי הציבור שלה

  98. tsah cl

   את מושלמת יש לך שירים מדהימים

  99. יעל פלד

   קאבר מעניין ומקסים🌹🌺

  100. Harel

   קול יפה רצחחחחחח💖💖