ערים - גברים מדברים מיניות - פרק 1 המלא!

HOT 8

111 אלפי צפיות92

  גברים ישראלים מכל רחבי הארץ, הצעיר שבהם בן 22 והמבוגר בן 86, מדברים בפתיחות מפתיעה על המיניות שלהם.

  הגברים שבחרו להיחשף בסדרה, מספרים על הזיכרון המיני הכי מוקדם שלהם, על מבוכה, על בתולים, פורנו ואוננות. על הפעם הראשונה ששכבו עם אישה, על נישואים מונוגמיים ונישואים אחרים. הם מדברים על מיניות אחרי שהילדים נולדים, על תשוקה ושחיקה, על בגידה ואלמנות. על הזכות להיות זקוקים ולא רק מעניקים במיניות. הזכות לדבר על מיניות לא רק כפי ש"הפנימו" אותה: כובשת, הישגית, ביצועיסטית, תובענית, חזקה, מאצ'ואית - ובקיצור: כל מה שמזוהה עם הגבריות הישראלית.

  בעידן ה- MeToo, מאפשרת הסדרה "ערים" הצצה אל עולמם המיני העדכני של גברים סטרייטים, לא רק בהקשר של הטרדה או תקיפה מינית. כל גבר מצולם בסביבתו הטבעית, במקום שבו הוא מרגיש הכי בטוח לחשוף את לב לבה של מיניותו, את תחושותיו ואת המאוויים הכי כמוסים שלו. זהו שלב נוסף במאבק לשחרור של גברים ונשים - בדרך להשלמה, כבוד הדדי ואהבה.

  ישראל 2021

  פרק א': לבד

  "אמא שלי תמיד אמרה לי שבאינטימיות, גברים צריכים להיות מאופקים ונשים צריכות להרגיש משוחררות", כך מספר איתמר ראובני (24).

  חמישה גברים צעירים חושפים את ראשית חייהם המיניים: מהו הזיכרון המיני המוקדם ביותר שלהם. מתי בפעם הראשונה אוננו, צפו בפורנו, קיימו יחסי מין. איך משפיע עידן המי-טוּ על המיניות הגברית הישראלית החדשה? מילדוּת, דרך בית ספר, השירות הצבאי ועד לאהבות הראשונות. גברים שחשים צורך להיזהר ולהתנצל על התנהגות מינית במקרים של אובדן גבולות וכמעט פגיעה, זהות מינית מטושטשת וחיפוש אחרי בת-זוג לחיים בעידן הטינדר.

  תגובות

  1. Olga Green

   יכולתי רק לחלום על התוכנית כזאת! האמת נשים לא יודעות הרבה על המיניות של גברים, וגם הפוך. ממש הייתה לי צמרמורת מהמילים של יובל על העדר דמות אב בחינוך המיני של הבנים

  2. PinkbubblegumPop

   אין לי מילים 🤍 מדהימיםםםםםםםםםם 🤍🇮🇱🇱🇺🏳️‍🌈 חיבוק ואהבה

  3. PinkbubblegumPop

   WOWWWWWWWW 🤍🤍🤍🤍🤍🤍🤍🤍🤍🤍🤍🤍🤍🤍🤍🤍🤍🤍🤍🤍🤍

  4. cohen nadi

   מצוין!

  5. Akh ekv12

   מתי יש פרק 2

  6. reshef almakias

   איזה בני אדם! תודה רבה לכם על השיתוף והכנות, זה צעד רציני בריפוי קולקטיבי.

  7. Becka Fish

   התוכנית פשוט מעוררת השראה! הכנות של הבנים מדהימה.

   1. PinkbubblegumPop

    🤍

  8. avukadox

   חבורה של גברים מהממים , אמיצים , רגישים ועמוקים. תודה מעומק הלב על ההיחשפות שלכם . אתם עושים דבר חשוב כלכך. הוט 8 סחטיין ענק

   1. PinkbubblegumPop

    🤍🤍🤍🤍🤍🤍🤍🤍🤍🤍🤍🤍🤍🤍

  9. Jermannote Von Loo Lee La Ta poliana Loolita

   אני חייבת להגיד משהו לגנן בגן הילדים: לסוכנת משחק שלו מגיע נבוט בראש. מה הקשר אם הוא קירח אז הוא לא יכל להיות שחקן?! אנשים גרועים יותר בהוליווד הצליחו.ואתה גם חתיך.ואיפה בדיוק אומנות המשחק?! בכל סרט אפשר להדביק לך שיער שיראה טבעי! הכל אפשרי במשחק.זה הקסם שבדבר.אני ממש זועמת שזה מה שהסוכנת אמרה ובגללה הפסקת.

  10. yair hillel

   וואלה כל אחד מהם יכול להיות חבר טוב שלי לגמרי. שמח על הסדרה, הם פשוט מדברים את מה שאני לא הייתי מעז לדבר.

   1. PinkbubblegumPop

    🤍🤍🤍🤍🤍🤍🤍🤍🤍🤍🤍🤍🤍🤍

  11. אליהו נישלי

   21:05 איזה סתום ומה היה קורה אם הוא לא היה דופק בדלת? וואלה היא היתה נרדמת עליו אין מטומטם

  12. hajar zbeda

   אח של יובל>>>>>>>

  13. I phone 24

   וואי מדהים לשמוע כל כך הרבה כנות מהגנן של החיים הסודיים של בני ארבע

   1. PinkbubblegumPop

    🤍

  14. נדב קלי

   חזק

  15. nieooj gotoy

   🤔🤔🤔

  16. חן מסיל Chen Massil

   התוכנית נגעה ברגשות הכי עמוקים שלי, זה היה כל כך מרגש אני מסירה את הכובע על האומץ לדבר בכזו כנות. תודה על התוכן הזה. לשמוע גברים מדברים בכנות ועם המון מודעות לעצמם, על האופן שבה גדלה התודעה המינית אצלם זה מדהים. זה ממש מקרב

   1. PinkbubblegumPop

    🤍🤍🤍🤍🤍🤍🤍🤍🤍🤍🤍🤍🤍❤️🏳️‍🌈

  17. Mirit Hayogel

   תודה תודה ותשוב תודה למי שהגה את הרעיון וכל השותפים לו ובמיוחד למשתתפים האמיצים הכנות והאותנטיות שלכם מהממת. א

   1. PinkbubblegumPop

    🤍

  18. Kayt 〽

   צריכים עוד דברים כאלה בעולם

   1. nieooj gotoy

    3

  19. Kayt 〽

   וואוו!!!

  20. tomi neverr

   ואו! סאחה על הפתיחות חברים

  21. Shula Lavy

   זוגיות מינית ומשפחתי אינה הכרחית. היא באה להסדיר ולענות על חסרים וצרכים של הגבר ולסיפוק הייצרים שלו. אם : 1)נשים יכנסו להריונות אך ורק באמצעות המעבדה.2)אם הביטחון האישי והכלכלי של האימהות וילדיהם יובטח ממלכתית, 3)זכרים יוסללו לענות על הצורך והלחץ שלהם לפורקן מיני לזכרים אחרים - שהם בד"כ גם בעלי רמות צורך עניין ולחץ לפורקן מיני דומים. *דבר זה ישחרר את הנשים מההטרדות ומ"עונשם"של אלו. הזכרים הפכו את העולם, בכל תחום, לרע ומכוער. גם אלו שהצטערו על מנהגם גרמו הרבה נזק עד שהשתנו. *הנחמה היחידה (לא לדורנו) לנשים ונערות בדורות בעתיד שהזכרים הם זן שהולך ונעלם !!

   1. יאיר ב

    יובל, במקרים כאלו כמו של שולה, נשים בדרך-כלל חוו התעללות, אלימות וכו׳, ישנן לסביות כאלו שגם עברו התעללות כזאת או אחרת ( לא נאמר מתוך אמירה להטופובית) היא סך- הכל אישה מסכנה שלא שווה התייחסות.. אולי רק רחמנות במקרה הטוב.

   2. Yuval Getreuer

    המיזאנדריה עד כדי כך זורמת בעורקיך שאת מסוגלת לכתוב כל כך הרבה שנאה בכל כך מעט מילים

   3. יאיר ב

    לוקה בנפשך מסכנה...

  22. Itay Amdurski

   למה אין אף גבר שנמשך/אוהב גם גברים בסדרה הזו?

   1. יאיר ב

    נקווה שיהיה בפרקים הבאים

  23. dcoog anml

   🤔🤔🤔

  24. גניבת זרע שוק החיים פרוץ sperm theft is legal

   אחלה פורמט יש מצב לעשות מיני סדרה כזו על הורים בעל כורחם גנובי זרע? כאלו שהפילו אותם בין הכיסאות וכפו עליהם חיים וגם שישלמו על זה כמו עונש כמו אונס

   1. גניבת זרע שוק החיים פרוץ sperm theft is legal

    @Shula Lavy אישה שאמינה ושומרת על רחם ולא משקרת וגונבת דיעה במכוון לא יהיה היריון לעולם ומקסימום יש הפלה למה לשקר לשחק עם זה לכפות חיים נותנים לאישה כזו להרוס חיים של 3 נפשות 2 משפחות ויוכלה לחזור על זה עוד פעם ועוד פעם ולהרחיב את מעגל ההרס גניבת זרע זה אמיתי זה לא תקין גניבת דיעה שהיא שקר מספיקה פה בשביל גניבה זאת הונאה והחוק פרוץ מפקיר גברים בשטח אפור החיים הם שוק פרוץ חבל עד מתי?

   2. Shula Lavy

    לדרכי הפעילות של ה-ז' שלך יש מחיר ל-2 הצדדים ולפחות ל-1 מהם

  25. eioshen boboi

   🤔🤔🤔

  26. InAbell

   מהמם, מעולה וחשוב בדומה לגרסה של הנשים. תודה ליוצרים ותודה למרואיינים הנפלאים. מה שחבל לי ומעלה תהיות זה למה כל התגובות הן של נשים. איפה אתם, גברים? למה אתם מפחדים להסתכל על סדרה כזאת? לעסוק בתכנים כאלו? למה הגברים האדירים שמופיעים פה הם יחסית נדירים במוכנות שלהם להיפתח ולדבר, להקשיב לעצמם באמת? מעניין אותי להבין מה הסטטיסטיקה של הצפיות בסדרות האלו. לצערי אני מנחשת שזה רוב נשי מוחץ

   1. dcoog anml

    תוכנית חמודה. היה מעניין לראות בסוף שהוא מזכיר את 30 הנערים בתור לאונס באילת, אנשים זוכרים משהו שבכלל לא קרה כעובדה. פייק ניוז חודרים עמוק לתודעה.

  27. אורי יוגב

   כיף לראות שאני לא לבד... תודה!

  28. meiti

   וואו, זה פשוט מהמם וכל כך חשוב! צריך הרבה אומץ להחשף ככה אבל חייב לקרות שינוי בכל מה שנוגע למיניות הגברית. כל הכבוד לכם.

   1. meiti

    @eioshen boboi לא הייתי אומרת פייק ניוז אבל אני כן חושבת שאין שחור או לבן ובכלל יש אנשים שזו העבודה שלהם לחקור את הדברים האלה וזה לא אני! מה שאני כן חושבת, שסדרה כזו מעלה למודעות הרבה תהיות, שאלות ועבודה חינוכית שעלינו לעשות עם הילדים שלנו, בנים ובנות. לא הייתי רוצה לחשוב שיש סיכוי שהבן שלי יהיה חלק מדבר כזה, אבל זה עשוי לצערי לקרות אם לא תהיה לזה התייחסות מפורשת מאיתנו ההורים, ממערכת החינוך הדתית והחילונית כאחת וגם ברמה הלאומית. וגם אני אוסיף, שהזוגיות של כולנו תהיה בריאה יותר אם יהיה מקום של כבוד למיניות הגברית ונפסיק להסתכל על הגברים שלנו כאנסים או שיצורים חסרי שליטה ופרוצים מינית. הרבה גברים כלואים בסטיגמות האלה ולכן הם לא יודעים להיות אחרת מצד אחד ומצד שני הם מתביישים ברגשות ובתחושות שלהם אל מול הנשים שלהם. וזה חבל מאוד. אנחנו חייבות לקבל את הגברים שלנו, להכיל אותם ולאהוב אותם כמו שהם. גם הנפש שלהם רגישה, רק שלימדו אותם להסתיר ולהדחיק את זה .

   2. eioshen boboi

    תוכנית חמודה. היה מעניין לראות בסוף שהוא מזכיר את 30 הנערים בתור לאונס באילת, אנשים זוכרים משהו שבכלל לא קרה כעובדה. פייק ניוז חודרים עמוק לתודעה.

  29. Gal Shmueli

   כל כך חשוב ! מעניין לשמוע את הצד השני בכל הנושא הזה, וזה מאוד חשוב לשמוע ! השפעת הפורנו על איך שאנחנו רואים את כל הדבר הזה שנקרא סקס מגיל צעיר, על איך שזה משפיע על הביטחון העצמי. ובאיזה שהוא מקום גם מראה על החוסר חינוך מיני שאנחנו גדלים עליות אין דבר רע בסקס או במיניות, פשוט מגיל קטן מסתירים את זה מאיתנו ומצניעים את זה מעינינו במקום לדבר איתנו על זה. ואיך כל אלה משפיעים על ההתנהגות המינית שלנו.

  30. Gili Kirshenboim

   תודה! תודה על תוכן כל כך חשוב!!!! הסידרה הזו מדהימה וזה רק פותח שיח ומעלה מודעות לנושא שהוא ממש ממש חשוב! יישר כח❣

  31. Talya Stein

   לא מעניין בעליל

  32. Neta Yam

   פשוט מעולה!!!

  33. יעל סיקרון

   תודה רבה על הצצה לעולמכם הפנימי! גם גברים חווים לחצים וקשיים, וחשוב שהקול שלכם ישמע

  34. Briktu Lucy

   ⛲🈴♒👕👖💸💸🎿🛶🎯🏆 אלוהים הוכיח את אהבתו אלינו באמצעות שליחת בנו ישוע המשיח, אשר מת וקם מן המתים כדי לתת לנו חיי נצח. הוא גם הבטיח לרפא את הגוף שלך. אם אתה מודה בפיך באדון ישוע ומאמין בלבך שאלוהים הקים אותו מהמתים אם אתה מתוודה בפה שלך באדון ישוע ומאמין בלבך שאלוהים הקים אותו מהמתים * * הוא ייתן לך חיי נצח * *(הביטו אל השמיים ושאלו אותו)*

  35. avi zedek

   מסקנה סיטואציות כה מביכות. עבירות לא קלות הלכתית ויהודית. וחלקן גם עבירות על החוק!!! אשרי מי ששומר על עצמו עד החתונה וחי בקדושה ואהבה רק עם אשתו הנשואה לו כדת וכדין יש ברוך השם אלפים ורבבות ויותר מרבבות כאלה. שמורים ושמורות. שומרי הברית. עוון חמור להוציא זרע לבטלה! עוון חמור לשכב עם נדה. או לגעת בה. וכל נערה מגיל שהיא מתחילה לראות דם ווסת הרי היא נדה!!! שיהיה ברור. זה לא קיים רק בנשואה!

   1. bodoti qwiu

    להחצין ....

  36. Ravit Ashkenazi

   יוב יא מהמם אחד❤️

   1. PinkbubblegumPop

    🤍

   2. Yuval Getreuer

    ❤☀️🙏🏻❤

  37. Oren S

   היא: התחילה להתפשט-אני לא רוצה שנשכב הוא: אני אשם כי לא הייתי שיכור כמוה

  38. Cassie

   4

  39. Eliya Fink

   גברים כאלה נותנים תקווה למין הגברי כיף לראות

  40. Nitzanw2009

   תוכנית חמודה. היה מעניין לראות בסוף שהוא מזכיר את 30 הנערים בתור לאונס באילת, אנשים זוכרים משהו שבכלל לא קרה כעובדה. פייק ניוז חודרים עמוק לתודעה.

   1. Nitzanw2009

    @Rup23 היו 30 נערים בתור?

   2. Rup23

    תגיד אתה דפוק?

  41. אורי אשכנזי

   מתי פרק 2

   1. Cassie

    חובה לכול גבר ואישה

  42. Eliran Refael

   חבל שאי אפשר לעשות כמה לייקים

  43. קובי דואני

   תקרינו את כל הפרקים ,פליז 🙏🙏🙏🙏

   1. PinkbubblegumPop

    🤍

  44. Orpaz Tapiero

   הגיע הזמן לתוכן כזה ב2021! מטורף ועוצמתי

   1. PinkbubblegumPop

    🤍

  45. Gil Levy

   כל הכבוד!

   1. PinkbubblegumPop

    🤍

  46. אנונימי י

   זה יובל מהחיים הסודיים של בני ה4

  47. Solitario

   לא מאמין לכם שזה אמיתי חח

  48. סתם אחת

   ממש סדרה פרובקטיבית לא לטובה. יש דברים שצנעת הפרט מתאימה לה.

   1. Ronen Tene

    צודקתתתת

  49. Ronen Tene

   כך לא מרפאים ...האם לא היה אפשרי לוותר על כל התיאורים הפלסטיים של אברי מין הרחת מקומות אינטימיים בין קטינים שפיכה ועודדד ולהתמקד בחלק הריפוי אחרי הסבר ממצה על הבעייתיות שהיתה אך פחות יורד לפרטים הפורנוגרפיים בסדרת טלוויזיה בהוט.מענין למה אין הומואים בסדרה כי אז זה כבר היה מגעיל והצדקנים המסורתיים היו אומרים תעשו את זה בחדר סגור למה לדבר על זה זה גועל נפשש לא מתאים להחצין ....

   1. Ronen Tene

    @יאיר ב האמת לא שמתי לב תודה על התגובה שנוגע לתוכן אח

   2. יאיר ב

    אתה יודע שמדובר "בהוט 8" ולא "בכאן 11" נכון??? בקשר להומואים- אתה צודק!

  50. gil

   שיתופים זה חשוב ופותח סתימות , אבל אין שיתוף של מישהו דתי ששמר נגיעה עד החתונה ואשתו היא האחת והיחידה והוא לא בוגד בה ונהנה מחדש כל פעם מחדש , מלא שמחה ,מלא עונג , בלי תסכולים והשוואות , בלי מגעיל מרוב יצר מלוכלך. אתם לא מאמינים שיש? תאמינו יש הרבה

   1. Bb Bdh

    @daniel איפה יש?

   2. gil

    @Shula Lavy אני דתי מדבר מניסיון . ואת פשוט לא מבינה וכנראה הטעו אותך בשטויות . ההיפך הגמור הוא הנכון. האשה אסורה בימי המחזור וטוב שכך כי המצב רוח שלה לא יציב והיא מתגעגעת לבעלה ובעלה מתגעגע אליה וכך הם שומרים כל רעננות בחיים . כשהיא בהריון או מניקה או עם התקן או גלולות היא מותרת לבעלה בכל זמן שהם רוצים . אני חי בכיף עם אשתי ואני מאחל לכולם לחיות סעיף עם נשותיהם . צריך ליצור חיבור נפשי עמוק ושמחה ופתיחות בין בני הזוג לדאוג אחד לשני וכשמתחברים אז מרגישים שמחה עצומה ולא רק כיף זמני ופורקן יצרים.

   3. Shula Lavy

    זה שטויות אי אפשר לקבוע תאריכים לפעילות. זה אופייני לחייתיות של הגבר. זה אסור. ואם לאישה אין בתאריך הזה חשק? הגבר הדתי כתב "הלכה" שעונה על סיפוק המרבי של התאומות והתשוקות שלו לא של האשה. הגבר הדתי הוא יותר בהמה

   4. daniel

    הייתי ממליץ לצפות בפרק השני

  51. Sariel

   כל הכבוד על החשיפה. מרתק!

  52. hen ko

   לייק מי שבתול

  53. Shachaf Dekel

   וואו! חשוב, מטלטל ומאיר עיניים. תודה לכל הגברים ששיתפו בכנות ונדיבות.

   1. PinkbubblegumPop

    🤍

  54. נטיעה ארדשטיין

   אהבתי. ממש

  55. Avi ben shitrit

   חובה לכול גבר ואישה

  56. יאיר ב

   14:53 בקיצור זונה!

  57. Eizi Barzeliy

   קצת מעיק,לא צפיתי עד הסוף! מסקנה; בנות תיזמו יותר!

  58. hodaya Sabag

   אבל להוציא זרע לבטלה זה איסור גמור

   1. Eizi Barzeliy

    אין ברירה זה טיבעי לגבר ליפרוק את יצרו אחרת יהיה מסוכן להסתובב ברחובות!

  59. hodaya Sabag

   🤔🤔🤔

  60. Collins Chambers

   סידרה חשובה ומבורכת

   1. PinkbubblegumPop

    חבל שאין כאן חרדי 🤍

   2. PinkbubblegumPop

    🤍

  61. שיראל קדרון

   איתמר, אני ממש מקווה שהתלוננת על המטפלת הזאת. זה כל כך לא תקין הניצול המיני שהלך שם! זה אונס לכל דבר!

   1. Qubi Qubi

    מאמינה לזה חח

  62. AfekaZoo

   מדהים, תודה

   1. PinkbubblegumPop

    🤍

   2. nieooj gotoy

    וואוו!!!

  63. Daniel Weissmann

   תודה!

   1. PinkbubblegumPop

    🤍

   2. nieooj gotoy

    הילד מתעורר מינית.... הכל בהתאם לילד להסביר ולחנך !!! אותם אותה את עצמכם!!!!

  64. Ko2412

   פרוגרס קיצוני

  65. avi carmona

   מהתחלה הבנתי שמה שמעניין אותי זה לראות לסביות נטו. איך לענג את האישה בצורה המקסימלית. מעולם לא נמשכתי לזוגות בפורנו. לא מעניין אותי. ורק משם למדתי על המין על כל שלביו איך לנהוג באישה בזמן עשיית האהבה. אני לא אוהב לקרוא לזה סקס אלה אהבה לתנות אהבים.

  66. Tom Shemesh

   וזה למה חובה להכניס שיעורי חינוך מחטיבה ואילך על מיניות בריאה, רצון והסכמה וכו. מה שאנחנו לא מלמדים/ות את הצעירים, הם לומדים מהפורנו שזה בעצם סוג של זנות מצולמת. והפורנו הזה מעבר לכך שהוא ממכר ברמות קשות, הוא מעביר את כל המסרים הלא נכונים כמו ניצול, אונס ואלימות, מנתק את הרגש מהאקט וגורם לו להיות כמו קר וכפוי כמו נתינת שתן של לעשות וללכת, ובעצם משבש כל חלקה בריאה במוח. בעיקר היה לי עצוב לצפות בפרק הזה. כל כך עצוב😔. הגיע הזמן לשנות את זה.

  67. לוני דניאל

   אתם בסך הכל עבדים של יצר הרע חחחח אלא לא מזיק ברגע שאתה מוציא טיפה אחת של זרע זה כמו לרצוח תינוק , תראו מה קורה כל האנשים של הדור עבדים של יצר הרע הוא שולט עליכם , ואין לכם שום שליטה או מעצור ,..... אנשים עצובים ומסכנים

   1. לוני דניאל

    @Eizi Barzeliy תודה רבה נשמה אמן , מאחל לך אחי שתחזור בתשובה שלמה לבורא עולם, מאחל לך רק בריאות ואושר בחיים ותצליח בכל מעשה ידייך, אמן תתחיל לשמור על הברית ולא להוציא זרע אני מבטיח לך החיים שלך ישתנו לטובה אין יותר תענוג מלשלוט על יצר הרע , להידבק בבורא עולם ותורתו, זה התענוג של העולם, אין יצר הרע שולט אלא במה שעינוי של האדם רואות , בורא עולם אומר בראתי לכם יצר הרע , ובראתי בישבלו תורת תבילין ברגע שתתחיל לשמור היה לך ישוב הדעת פירוש המילה מזל , מוציא , זרע , לבטלה אם אתה רוצה מזל וברכה לחיים שלך תתחיל לקדש את עצמך , לבטל את יצר הרע ממך , אמן ❤

   2. Eizi Barzeliy

    @לוני דניאל מאחל לך זייווג הגון ונישואים מאושרים!

   3. לוני דניאל

    @Eizi Barzeliy 25

   4. Eizi Barzeliy

    @לוני דניאל בן כמה אתה?

   5. לוני דניאל

    @Eizi Barzeliy לפי הדיבור שלך אני כבר יודע שיצר הרע שולט אלייך ואתה לא יכול לשלוט אל התאוות שלך

  68. נועה הרפז

   תודה לכם על התוכנית והשיתופים. מי יתן והמערכת בין גברים לנשים תעבור ריפוי אמיתי. כמה יופי יהיה אז בחיבור ❤

   1. PinkbubblegumPop

    🤍🤍🤍🤍🤍🤍🤍🤍🤍🤍🤍🤍🤍🤍

  69. King Kong

   מעניין מאוד וחשוב. רק חבל שלא נתתם ביטוי להומואים

   1. ראפת מלחם

    מה זה

  70. Joh Copper

   אחלה תכנית אבל וואללה מביך שאין פה גבר אחד שהוא גיי שמדבר על הגילוי של המיניות שלו

   1. Ronen Tene

    או אפילו דומיני שיספר על חוויה משותפת כולם נגעלים מגבר או שגונח בפורנו או אצל המטפלת כמובן שזה רחוק מהמציאות

  71. Naama Atzitz

   אתם פשוט מדהימים אחד אחד, אני לא יכולה להסביר כמה אני מעריכה אתכם, את יוצרי הסדרה ואת כל המרואיינים. אלפי תודות לכם, אתם עושים משהו ענק בחשיבותו 🙏❤

   1. PinkbubblegumPop

    🤍🤍🤍🤍🤍🤍🤍🤍🤍🤍🤍🤍

  72. משה בן הרוש

   מה זה הדבר הזה??? מה זה נגמרו הדברים לראות? אני ראיתי כמה שניות ונגעלתי. פשוט גועל נפש

  73. Ronen Tene

   מצעד הגאווה בתל אביב זה גועל נפש כי מחצינים מיניות של אומואים אבל אם זה סדרה אינטלקטואלית בכאן 11 של סטרייטים זה ממש תענוג רוחני לספר על כל הפירוטכניקה כמובן שאין הומואים בסדרה כי יכול להיות שילדים יראו את זה ....אני ציני אם מישהו לא הבין

   1. Ronen Tene

    לא נורא קורה לכולנו אח יקר

   2. Itamar Heller

    @Ronen Tene וואי יצאתי ילד..

   3. Ronen Tene

    @Itamar Heller זה היה בציניות נקודה אחת שלא היה אף גבר הומו או אפילו דומיני נקודה שניה שכל הצדקנים שנגד מצעד הגאווה יזרמו עם החצנה כזו שמדובר על סטרייטים

   4. Itamar Heller

    זה מה שמדליק אותך? לכתוב הודעות דוחות? תספר אולי משהו אמיתי על המיניות שלך, על התהליך שלך.. ולמה חשוב לך להזכיר שאתה הומופוב גם כשלא דיברו בכלל על הקהילה..

  74. Ayalla Tsedek

   יצירה מדהימה אני שמחה שזו סדרה

   1. PinkbubblegumPop

    🤍

  75. אושרי שבאבו

   בולשיט מעורבב עם אמת! סורי

   1. amos wayne

    רק ילדים מגיבים ביוטוב אח

   2. Itamar Heller

    יכול להרחיב?

  76. Goldblat Alex

   אתם מדהימים...תודה רבה על הפתיחות הנדירה שלכם... סדרה חובה לכל מתבגר בישראל

   1. PinkbubblegumPop

    🤍🤍🤍🤍🤍🤍🤍🤍🤍🤍🤍🤍🤍🤍🤍🤍🤍🤍🤍🤍🤍🤍🤍🤍🤍🤍🤍🤍

   2. Ronen Tene

    איכססס ...אם אתה ממש מתעניין יכול לספר לך על חויותי המיניות בפוזה אינטלקטואלית

  77. dekel polak

   מרעילי בארות ומפיצי מגפות כאשר פרצה מגפת הדֶבֶר באירופה של ימי הביניים התרבו המתים ולא היה בית שלא נפגע. לרפואה אז לא היה מענה ולא נראה סוף למוות השחור. תושבי אירופה הרימו את עיניהם וחיפשו במה לתלות את האשמה באסון הכבד, והם מצאו גם מצאו. האירופאים האשימו את היהודים בהפצת המגפה. הם הפיצו שמועה מפה לאוזן שהיהודים הרעילו בזדון את בארות המים והעמידו אותם למשפט. במקומות מסוימים הם שרפו קהילות יהודיות שלמות, וכאשר שככה המגפה, כמעט ולא נותרו יהודים במערב אירופה. עלילות דומות צפויות לנו עם מכת הקורונה. בעוד אנחנו מתבוססים בשלולית של ויכוחים והאשמות, מתלוננים על המסכות וההגבלות החוזרות, מתגבשת מעל ראשנו המכה האמיתית, איכותית ועמוקה יותר. בשלב זה היא אינה בהירה, אך נזהה אותה כשיתחילו להצביע עלינו, העם היהודי, כעל מקור הקורונה, על כל המשברים המכוערים הנלווים אליה. העולם לא השתנה מאז ימי הביניים. נסו לכתוב עלילה פרועה על יהודים ב"ניו יורק טיימס" למשל, ותראו לכמה תגובות אוהדות תזכו. לכן גם היום, מעשיות יתפשטו כמו אש בשדה קוצים, והאשמות גרועות יותר מאז יוטחו בנו. במה יאשימו אותנו הפעם? הו, זאת לא בעיה. העולם ימצא עלילה יצירתית לא פחות מן הזמנים הקדומים באירופה. אנחנו נכחיש כמובן. נגיד שאלו תיאוריות קשר חשוכות, שזו טעות איומה מצידם. אבל האמת היא שהם לא טועים. הם דווקא צודקים. שלא כמונו, האנטישמים ראו אז ורואים גם היום שיש עניין עם העם היהודי, תופעה על-טבעית. עַם ישראל הוא לא ככל העמים, וככל הנראה הוא נמצא בעולם הזה בתפקיד מיוחד. אלא שמסיבה לא ברורה היהודים לא מבצעים את תפקידם המיוחד וגורמים בכך רע לעולם. האנטישמים מסתכלים בצורה ריאלית על מצבנו, ואילו אנחנו חולמים בהקיץ וחושבים שאנחנו כמו כולם, מתפלאים למה לא מתייחסים אלינו יפה ושווה כמו לכל אומה מן השורה. לתופעת העיוורון של עם ישראל יש שם: "עם קשה עורף". יהודים שלא רוצים לראות, לא מעוניינים לדעת. אנחנו מתכחשים לסיבה ולפתרון, לגודל התפקיד שלנו, לאחריות שלנו כלפי העולם, שכתובים שחור על גבי לבן באלף מקומות במקורות שלנו - מקורות שהפכו גם לתשתית דת הנצרות והאסלאם. כך שגם אם אנחנו מכחישים, הם יודעים. ואנחנו מצטדקים, "תראו, אנחנו בדיוק כמו הצרפתים והאנגלים, לא שונים מהרוסים או האמריקאים, אנחנו לגמרי כמוכם". והם אומרים, "אתם לא כמו כולם; כתוב בתורה שאתם מיוחדים, שאתם קובעים את ההתקדמות לכל העולם, שאתם צריכים להיות אור לגויים. כתוב? כתוב. אז אנחנו לא רוצים לשמוע מכם שום דבר אחר. הכוח העליון אומר, ואנחנו מאמינים במה שהוא אומר". והם צודקים. בהתנהגות מתוקנת ונכונה ישראל יכולה להבריא את עצמה ואת העולם כולו מהמגפה. ישראל עצמה היא התרופה לחברה האנושית. תרופה! אם היהודים יתייחסו יפה זה לזה, המגפה תסתלק מהם ומכל אומות העולם. החברה האנושית תעבור תהליך הבראה. זה התפקיד שנועד לנו. בגללו מראש קיבצו אותנו לעם. "אור לגויים" זה לא להדגים איך עושים היי-טק וממציאים פיתוחים מבריקים, אלא איך לוקחים חבורה שמורכבת מהשונות הכי גדולה שיש בחברה האנושית ומשכינים בה שלום מעל מלחמה, אהבה מעל שנאה. זאת התרופה למגפה, ולכל הרע שבעולם. אין ברירה, במוקדם או במאוחר, עם התגברות הזנים החדשים בעולם, נצטרך לעכל זאת במהרה ולתקן תחילה את עצמנו ואז את העולם. וזה לא שאין בנו הכנות לשמוע על תפקידנו, על הקשר המיוחד שצריך להיות בינינו ועם הכוח העליון. יש לנו לב, יש לנו יכולת לספוג את המילים האלו, יש מקום חם לקלוט את הדברים. אבל יחד עם זה, יש גם עקשנות ועצלות גדולה מאוד שנצטרך להתגבר עליה.

  78. אלה שפר

   אני בטוחה שאנשים נהנים לראות את זה כמו פורנו בע"פ ולא יותר. אין פהב שום חידוש חשוב או תובנה אמיתית שלא ידועה מגיל 16 סתם כתבה שבאה להלהיט יצרים. כלום מעבר לזה. קצת עם יובל אבל לצערי רוב הגברים לא כמותו. במקום זה, יש ספרים מדהימים ללימוד מיניות בוגרת ואמיתית !!! לכו לסטימצקי

  79. akers oe

   לייק מי שבתול

  80. K A

   וואו

   1. Qubi Qubi

    @K A אני מגיל 14 נחשפתי לזה

   2. Qubi Qubi

    @K A שואל אגב שמי אופיר

   3. K A

    @Qubi Qubi אתה שואל או מצהיר?

   4. Qubi Qubi

    חחח מה וואו את פעם ראשונה נחשפת לזה

  81. daniel

   ❤️

  82. miss tafara191

   0:5 בחמש שניות הראשונות וכבר מתלהבת!

  83. NoaLives79

   אורי לביא מצחיק בטירוף. הדימוי של האיש עם הראש בפריזר והרגליים בתנור, הגיע עם טוויסט מוצלח של סטנדאפיסט מנוסה.

   1. PinkbubblegumPop

    🤍

  84. ורד

   חולי נפש וסוטי מין

  85. Adi Arbel

   צפיית חובה למתבגרים!

  86. Deni Gorelov

   חד משמעי זה דבר שהוא לא חיובי ( פורנו ואוננות) לא סתם הוא הגדיר את זה כהתמכרות. זה בריחה מהעולם ומקשיים שיפגשו אותך במצבים שלא תוכל לפרוק באותה דרך ואז תהיה במצב עוד יותר גרוע. כמובן שזה טבעי וילד יפול ויתמכר לזה במיוחד כשאין פיקוח והכל חופשי. לכן זה חשוב להגביל כניסה לאתרים ל 18+ ובדרישה לזיהוי ( תעודה או כרטיס א ) כך גם אנשים יתרחקו מזה כי יעדיפו לא לתת פרטים. ובעזרת השם גם יקרסו כל האתרים האלה שמורידים אותנו למטה ברוח ובמוסר כחברה. עדיף לחזור לימי קדם שהדברים היו פשוטים יותר ואין מה ללמוד ממקומות כאלה, ללמוד מהניסיון עם אישה שאתה אוהב יביא לחיבור אמיתי. לא כמו בימינו, נערים חושבים שהם צריכים לעמוד בציפיות של עצמם אחרי שהם ראו " כוכב ".

   1. Shula Lavy

    המכונן מספק את עצמו ומונע הטרדות של נשים לסיפוקו המיני. שיאונן 24/7/365/100 (כל שעה כל יום כל החיים)

   2. Deni Gorelov

    @priel aharonian לא התייחסתי לזה אבל אתה צודק. כמובן שחינוך מגיע לפני כל זה והוא העיקר. אבל ההגבלה הזאת בהחלט תקשה על התוכן הזה להגיע אל עיניים צעירות. ולא יודע אם זה יגביר או לא עד שלא ננסה לא נדע

   3. priel aharonian

    מסכים איתך על המטרה אבל חולק איתך לגמרי על הדרך. אם תגביל כניסה לאתרים כאלה, רק תגביר את הרצון של ילדים/מתבגרים להיכנס לשם ותסמוך עליהם הם ימצאו את הדרך. במקום זאת עדיף לחנך לחנך ולחנך, דווקא לחשוף אפילו בפומבי ולהסביר את כל הדברים שלא נכונים שם.

  87. AnimaguS

   בכל הספאם והתגובות אף אחד לא ישים לב שאני בעצם הומוסקסואל. להתראות! Love from Lithuania 🇱🇹 ♥️ 😩😩💦💦

   1. אריאלה קרישי

    שמנו לב לא ביג דיל

  88. Eylon La1

   איזה גבר יובל! בנאדם מדהים.

   1. PinkbubblegumPop

    🤍🤍🤍🤍🤍🤍🤍🤍🤍🤍🤍🤍🤍

   2. Daniel Atad

    לגמרי

  89. Noa Bonné

   מהמם, מרגש וחשוב מאוד!

   1. קובי דואני

    @Qubi Qubi אתה מוזמן לשתף אם תרצה להרחיב ולפרט לי אן לנו

   2. Qubi Qubi

    זה מעניין אותך אני חוויתי חלק ממה שאמרו

  90. Liz Robbins Tzur

   תודה על הכנות והפתיחות לדעתי חובה להכניס את הסדרה לתיכונים.

   1. PinkbubblegumPop

    🤍

   2. PinkbubblegumPop

    🤍

  91. Vanilla869

   סדרה נהדרת ! איך לא לקחתם אותי 🤣

   1. PinkbubblegumPop

    🤍

  92. d g

   העיקר שכולם בסוף מוצאים את האור שהמסר שלו הוא להתייחס לנשים בכבוד... למצוא את האשה שבך הוא לא בדיוק חלומו של כל גבר,הביאו פה גברים שכאילו מאד מחוברים לנשיות שלהם,"ושחטאו" בעבר והיום הפלא ופלא הם מבינים את טעותם הגדולה שהייתה לראות את האשה כחפץ,אז זהו שבמציאות רוב הגברים לא ממש שם בקטע של ההבנה הנשית ולא יהיו שם כנראה לעולם,ומה שעוד יותר עצוב במציאות הוא שרוב הנשים בכלל לא סובלות את הגברים האלה שמתייחסים אליהן בעדינות ובכבוד,ונמשכות בעיקר לאלו שלא

  93. Mister Gold

   ואו באמת מדהים! הייתי רוצה גם להישתתף

   1. קובי דואני

    אתה מוזמן לשתף כאן

   2. PinkbubblegumPop

    🤍

  94. אתי נחום

   פשוט מדהים !!!!! תוכנית מדהים ומרגשת שמה על השולחן דברים ששותקים לגביהם!!! כל הורה חייב לצפות בפרק הראשון מיליון פעם אם צריך - עד שתפנימו ותבינו שחינוך מיני מתחיל כבר מגיל 10 או הגיל בו הילד מתעורר מינית.... הכל בהתאם לילד להסביר ולחנך !!! אותם אותה את עצמכם!!!!

   1. PinkbubblegumPop

    @Tamir Baruch למה יש כל כך הרבה מחקרים בנושאאאא 🤍

   2. PinkbubblegumPop

    🤍🤍🤍🤍🤍🤍🤍🤍🤍🤍🤍🤍

   3. Tamir Baruch

    מה זה בהתאם לילד? מאיפה מישהו יכול לדעת איזה חינוך מיני צריך לתת לי כשאני בן 10? יש ילדים שגדלו וקיבלו חינוך מיני מסביר ומחנך מגיל קטן, וגדלו בעקבות זה עם טראומות מיניות ונפשיות (לצערי אני אחד מהם)

  95. Orange1993

   גועל נפש

  96. NamisaGT

   זה טוב 👌

  97. Esther Chaya A

   יובל גנן מדהים הוא בחיים הסודיים של בני 4

   1. קובי דואני

    @Qubi Qubi אנחנו איתך , אתה יכול לשתף 🙏

   2. Qubi Qubi

    בנינו אין הבדל בסרט כחול לדמיון מפותח גם סרט כחול זה בדיוני

   3. Qubi Qubi

    בכיף הייתי משתף אותך במשהו לא יודע אם זה המקום המתאים אני 20 פלוס חוויתי לא מעט בגיל 14

  98. Esther Chaya A

   זה ההוא מכאן 11 קטע חח, פורנו זה לא החיים עצמם אנשים צריכים לדעת את זה !! יש כל כך הרבה בני נוער היום שעדיין חושבים שזה כמו במציאות .

   1. Esther Chaya A

    אמרת נכון, מדע בדיוני.

   2. Goldblat Alex

    כצרכן פורנו לשעבר (ונראה לי של הרבה אנשים) , פורנו הוא מדע בדיוני . אין שום קשר קלוש למציאות . גם המון סצנות מבויימות , עלילות מטומטמות וכל התעשייה הזאת היא תעשייה שמנצלת קטינות ונשים במצוקה .

   3. Qubi Qubi

    זה טבעי בגיל 13 כבר נחשפים לזה אצל גברים בדרך כלל

  99. oded eran

   קודם כל - בהחלט יש מקום לסרטון כזה, אבל תחת כותרת אחרת. התימרתם להביא קולות גבריים מגוונים שידברו על מיניות, בפועל הבאתם טייפ (טיפוס) זהה של תל אביבי חתיך בן 20 עד 30 שמלרלר על איך גדל על פורנו וכיצד זה עיצב את תפיסת עולמו ההתחלתית והתנהגותו (הלא משהו) כלפי נשים, עד אשר חל אצלו תהליך/מהפך/ראה את האור ושינה את גישתו ליחסי מין עם נשים. יופי, באמת שיש לזה מקום, אבל האכסניה הציבה רף ציפיות גבוה מזה. טווח גילאים, טווח מגורים, טיפוסים שונים (אגב מלכתחילה יש הטיה, שכן רק אנשים מסוג מסוים ייפתחו ככה מול מצלמה קבל עם ועדה. זה מאוד שונה ממה שעשתה תמר מור-סלע, שכתבה בספר עם שמירה על אנונימיות המרואיינות). לגופו של ענין, אני מה-זה-שמח שהשלמתי את תהליך ההתבגרות שלי לפני פריצת הפורנו, וכך תפיסת עולמי מעוצבת לפי המציאות, ונשים אמיתיות, ולא לפי שטיפת מוח איומה. ליבי ליבי למי שגדל על פורנו. ואפשר מפה לצאת להכללה - עד כמה התפיסות שלנו וההתנהגויות שלנו מעוצבות לפי המדיה, בכל התחומים? איך עלינו להיראות, מה עלינו ללבוש, איך להתנהג בחוץ שיעריכו אותנו, איך לחיות בשוק העבודה, ועוד ועוד. עדיף לצרוך פחות תכנים שמישהו (לרוב עם אינטרס מסחרי מובהק) הכין לנו, ולהתנסות בעצמנו במה שקורה בחוץ ולברור מה טוב ומתאים לנו מתוך כל התרבות שמקיפה אותנו, ולעיתים שוטפת לנו את המוח עד כדי ביטוח העצמי (במידה שזה היה קיים מלכתחילה). מענין אם מישהו קרא עד פה.

   1. קובי דואני

    חבל שלא מקרינים את כל הסידרה במלואה כדי לשתף לאחרים בפרטי

   2. Goldblat Alex

    @שרון בלום מחזק את שרון. זה רק הפרק 1 והסדרה ארוכה , וגם פה- לטעמי אין פה שום טייפקאסט. להביא בחור גנן זה ממש לא טייפקאסט , כל אחד מדבר בצורה פתוחה , גלויה ואמיצה על המיניות שלהם. אני מאד אהבתי את הפרק הזה

   3. שרון בלום

    לכתוב כזה מניפסט לפני שראית את כל הסדרה?... תאמין לי שיש בה הכל: מבוגרים, צעירים, גרושים, פוליאמורים, רווקים, תל אביביים, פריפריה... רק צריך סבלנות ❤

   4. oded eran

    @Ataliya Naomi cohen לא התכוונתי לזלזל בתהליך שהם עברו, ואם זה הרושם שנוצר אז אני מתנצל. ברור שכל הכבוד להם על התיקון. הביקורת היתה על יוצרי התוכנית שזה מה שבחרו להראות לנו בתור פרק ראשון. זוית שהיא צרה מדי. ועל הדרך ביקורת על שטיפת המוח של המדיה לסוגיה

   5. Ataliya Naomi cohen

    ממש לא קיבלתי את המסר שהם ראו את האור, חוץ מהחייל המשוחרר ההוא שהרגיש שהלב שלו מלכתחילה במקום. הם דווקא מאוד היו כנים להראות את הריפוי שהם מעבירים את עצמם וניקוי הרעלים שצריך לעשות אחרי שהחברה המערבית חרבנה לך לראש.